سمفونـی سهند بی همنـوازی و هم آوازی همه آفـرینندگانش، عـرصه، طنیـن و پـژواک نمـی یافت . همـراهان ما در این راه همـواره جانمایه وجودشان را دستمایه تولد و تولید سهند کردند تا این سرود سرورانگیز را با همنوائی و هم آوایی هماهنگ یکدیگر بخوانیم. اینک کمتر وظیفه ما در برابر مجموعه سازان سهند ذکر نامی است و سپاس.

گروه کارخانجات تولیدی سهند پس از بیست و چهار سال تجربه و تحقیق و گردآوری قوی ترین تیم های علمی و مهندسـی بر آن است تا با تغییر شیـوه های ساخت و ساز با ایجاد سرعت و افزایش استحکام و عمر مفید و کاهش هرینه های ساخت، تحولی عظیـم در صنعت ساختمـان کشور ایجاد نمایـد.  در این راستا ما دست تمامی شرکت ها، محققین و متخصصین جهان را به سختی می فشاریم و امیدواریم با این هم آوایی به عنوان مرجع و مبنای سایت تخصصـی ساختمان در محصولات تولیـدی مرتبط و دیگـر سایت ها به فـراخور محصولاتمان به معنای واقعـی عمل نمائیـم و شرکت سهند به عنوان مرکز تبادل علوم و اطلاعات صنایع مرتبط بتواند خدمات ارزنده ای را به جامعه انسانی و کشور عزیزمان ایران ارائه نماید.

با عنایت به برنامه گسترده ای که در مجموعه کارخانجات شرکت پرشین سهند تدویـن گردیـده، ورود به بازار سـرمایه کشـور و تبدیل شرکت به سهامی عام در اولویت امور شـرکت قرار دارد تا بتوانیم مجموعه را به شـرکت برتـر و نخسـت در حوزه تکنولـوژی نوآور و خلاق در صنعت ساختمـان و صنایـع مـربوطه معرفـی نمایم به منظـور حضور در بازارهای منطقه و بازسازی کشورهایی همچـون عراق و سوریه. بدین منظور سه شرکت دیگر شامل: ۱- شرکت بازرگانـی سگال فن آوران ایرانیان ۲- شرکت شهرک صنعتی پاسارگاد ایلام با هدف ساخت شهرک های صنعتـی فن آوری در مناطق آزاد و دیگر مناطق کشور ۳- منطقـه ویژه اقتصادی درگز با هدف توسعه بازرگانی و تجارت در مناطق ویژه اقتصادی در زیر مجموعـه سهند و در راستای نیل به اهداف شرکت پرشین شیمی سهند تاسیس گردیده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *