معرفی light board

مرور ساختار

دیوارهای جداکننده سیستمهای غیر باربری هستند که جهت استفاده در جداکننده های پیرامونی و داخلی مورد استفاده قرار می‌گیرد این دیوارها شامل قابهای فولادی سبک ساخته شده با مقاطع سی و یو بوده که صفحات ایکس پی اسرا در یک لایه به وسیله پیش مخصوص بر روی آنها نصب می شود این باعث پوشاننده شدن قابهای فولادی شده و پل های حرارتی از بین میرود وقتی به دست آمده قابلیت اجرا مصالح خشک و سنتی را دارا می شود در نتیجه این عمل فضای داخل دیوار خالی و فضایی لازم جهت اجرای تاسیسات الکتریکی و مکانیکی به راحتی میسر میگردد

قابلیت

  1. سرعت اجرایی بالا
  2. اجرای بسیار آسان
  3. دقت بالا در اجرا
  4. کاهش بار مرده ساختمان
  5. افزایش سطح مفید بنا
  6. نیازمندی های فنی مورد نیاز مشاوران و طراحان
  7. دسترسی آسان و تعمیر تاسیسات
  8. قابلیت اجرا بر روی کف تمام شده

اجزای اصلی دیوار
اجرای فلزی

پروفیل های بکار رفته در دیوار های لایت برد از شکل دهی ورق های فولادی گالوانیزه به روش نورد سرد تولید می شوند

سازه  Cر (Stud) :

سازه استاد جز عمومی ساختار قاب فولادی را در دیوارهای خشک تشکیل می‌دهد این سازه ها به شکل قائم بوده و در فواصل ۴۵، ۳۰ و ۶۰ از یک دیگر نصب شده و به عنوان زبر سازی برای نصب پنل ها عمل می نماید. مقطع این پروفیل C شکل بوده و در اندازه های ۷۵، ۵۰ میلی متر (عمق جان) بنا بر نوع کارکرد تولید می شود.

سازه Uر (Runner) :

سازه رانر، جز افقی ساختار قاب فولادی را در دیوار های خشک تشکیل می دهد. این سازه ها در کف و سقف اجرا شده و به عنوان های استاد ها عمل می کنند. از این سازه در بخش های افقی باز شو ها نیز استفاده می شود مقطع این پروفیل U شکل بوده و در اندازه های متناظر با انواع استاد (۵۰ و ۷۵ میلیمتر) تولید و عرضه می گردد.

 

نمونه های استفاده شده از لایت برد برای پارتیشن بندی و باز سازی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *